Środek do czyszczenia skóry NATURALNEJ

Preparat przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji tapicerek wykonanych ze skór licowych Ciemnych lub Jasnych

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
79,00 zł brutto

98,00 zł brutto

Środek-nat

Dodaj do listy życzeń

Prezentujemy NAJLEPSZY NIEMIECKI zestaw środków do czyszczenia SKÓR naturalnych

 
Zestaw zawiera:
1 szt - Środek czyszczący SOFTClean – 150ml
skład: polyakrylaty, polyuretany, wosk, woda demineralizowana.
1 szt - Środek konserwujący Vpprotector – 100ml
skład: woda demineralizowana, naturalny wosk Carnauba, wosk syntetyczny, siloxan polymer, flour polymer, acrylischer co-polymer, antioxydante
1 szt - ściereczka
1 szt - gąbka
 
+ dodatkowo 2 szt gąbki - GRATIS!

Zastosowanie:
Preparat przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji tapicerek wykonanych ze skór LICOWYCH
 

 

Środek czyszczący – z aplikatorem piany

Środek przed użyciem dobrze wymieszać. Powierzchnię czyszczoną należy dokładnie odkurzyć zwracając szczególną uwagę na miejsca zagłębień i przeszyć. Wytworzoną pianę z aplikatora nanosimy na powierzchnię czyszczoną. Przy pomocy dołączonej szczoteczki czyścimy kolistymi ruchami. Nie trzeć zbyt mocno. Naniesioną pianę zostawić na powierzchni, po chwili zebrać szmatką. Jeżeli powierzchnia nie została dobrze oczyszczona czynność powtórzyć. Po zakończeniu czyszczenia skórę pozostawić do wyschnięcia.

UWAGA: nie stosować żadnych źródeł grzejnych do suszenia przemoczonych powierzchni.

 

Środek konserwujący

Przed użyciem należy wstrząsnąć butelkę ze środkiem. Na uprzednio wyczyszczoną i wysuszoną powierzchnię tapicerki nanosimy środek konserwujący za pomocą suchej i czystej gąbki, rozprowadzając równomiernie na całej powierzchni cienką warstwę. Środka nie nanosimy bezpośrednio na powierzchnię skóry, jak również przy bezpośrednim działaniu promieni słonecznych. Po 6 godzinach od zakończenia konserwacji tapicerki (czas potrzebny do utrwalenia środka) można ją normalnie użytkować. Regularne czyszczenie i konserwacja przedłuża trwałość i wytrzymałość tapicerki skórzanej. Zaleca się powtarzanie tych czynności co 3-6 miesięcy. Środek nie zmienia właściwości skóry.

UWAGA: Nie dopuścić do przemoczenia skóry. Nie stosować środka do skór typu: zamsz, nubuk, welur.Brak komentarzy klienta.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

PayPal